بورس اوراق بهادار چیست؟

بورس اوراق بهادار بازاری است که اوراق بهادار در آن داد و ستد می‌شود. این بازار در 1346 با هدف تامین سرمایه جهت انجام فعالیت‌های اقتصادی شکل گرفت. در این بازار اوراق بهادار که به عنوان سندی مبنی بر مالکیت بر بخشی از سهام یک شرکت در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی است به عنوان مالک قرار می‌گیرد. شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق با استفاده از جذب سرمایه‌های خرد به توسعه کسب و کار خود می‌پردازند که این امر باعث رونق تولید می‌شود. از سوی دیگر افرادی که سرمایه‌های خردی دارند فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری پیدا می‌کنند.

در بورس و فرابورس، حافظ شما هستیم…

مزایای بورس اوراق بهادار

امروزه در اکثر موارد سرمایه‌گذاری نیاز به مبالغ بالایی دارد. اما بازار بورس اوراق بهادار امکان سرمایه‌گذاری با مبالغی بسیار خرد را فراهم آورده است.

همواره نرخ سود بانکی از میزان تورم سالیانه پایین‌تر بوده است؛ اما بازار سرمایه در بلند مدت ثابت کرده است که، سود بالاتری نسبت به تورم سالیانه در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد.

این بازار انتخاب شما در سرمایه‌گذاری را محدود نکرده و سبدی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری را با سطوح مختلفی از ریسک در اختیار شما قرار می‌دهد.

همانگونه که مشخص است. معاملات در بازار‌های مختلف جدا از نیاز به سرمایه اولیه زیاد، به مراجعات و برگزاری جلسات حضوری متعددی نیاز دارد. این امر در بازار سرمایه با استفاده از خدمات معاملات آنلاین مرتفع شده است؛ و به سادگی چند کلیک معاملات انجام می‌پذیرد.

بورس، فرابورس، کارگزاری حافظ

کارگزاری حافظ همواره به دنبال این بوده است که در بخش بورس اوراق بهادار و فرابورس بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد تا آنها بتوانند همواره با خیال آسوده و به سرعت، کلیه فعالیت‌های مربوطه را انجام دهند و از حضور در بورس اوراق بهادار و فرابورس لذت ببرند.

ارائه خدمات ثبت‌نام و احراز هویت به صورت کاملاً برخط و غیرحضوری

پشتیبانی سریع و مداوم جهت رفع نیازهای مشتریان

تخفیفات، هدایا و خدمات ویژه در قالب باشگاه مشتریان

در جریان باشید

قیمت های لحظه ای زیر از مراجع معتبر بارگیری می شود. این قیمت ها صرفاً جهت اطلاع بوده و کارگزاری حافظ مسئولیتی در قبال تصمیم گیری شما ندارد.