مراسم تودیع محمدرضا دهقانی احمدآباد

مراسم تودیع محمدرضا دهقانی احمدآباد
21 خرداد

روز چهارشنبه 17 خرداد ماه، طی مراسمی در سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور مجید عشقی، رییس سازمان بورس، برخی از مدیران این سازمان، همچنین  هیات مدیره، دبیرکل و معاونان کانون کارگزاران از دبیرکل پیشین، محمدرضا دهقانی احمدآباد به پاس قدردانی از زحمات و تلاش‌های ایشان طی دوران دبیرکلی قدرانی شد.

به نقل از روابط عمومی کانون کارگزاران بورس، روز چهارشنبه 17 خرداد ماه، طی مراسمی در سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور مجید عشقی، رییس سازمان بورس، برخی از مدیران این سازمان، همچنین  هیات مدیره، دبیرکل و معاونان کانون کارگزاران از دبیرکل پیشین، محمدرضا دهقانی احمدآباد به پاس قدردانی از زحمات و تلاش‌های ایشان طی دوران دبیرکلی قدرانی شد.

یادآور می‌شود، بعد از استعفای دهقانی احمدآباد، عظیم ثابت، سکان دبیرکلی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار را به دست گرفت. او با مدرک دکتری مدیریت دولتی، سابقه حدود سه دهه فعالیت مستمر در بازار‌سرمایه را دارد. تاسیس کارگزاری بانک توسعه صادرات همچنین مدیریت عامل و عضویت در این کارگزاری؛ عضویت در هیئت مدیره کانون کارگزاران؛ مدیریت عامل و نایب رئیسی کارگزاری بانک سپه؛ ریاست هیات مدیره سبدگردان البرز؛ مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سرپرستی عملیات بازار تامین سرمایه آرمان (تمدن) برخی از فعالیت‌های ثابت در گذشته است.

پیام بگذارید