کارگزاری حافظ شعبه جدید خود را در شهر ارومیه افتتاح کرد. این شعبه، دومین شعبه کارگزاری حافظ در استان آذربایجان غربی است و در راستای گسترش و توسعه این کارگزاری در بازار سرمایه و پاسخگویی به نیازهای مردم ارومیه بر مبنای خلق ارزش برای سرمایه‌گذاران منطقه بازگشایی شده است.

شعبه جدید کارگزاری حافظ در ارومیه توسط آقای سینا علیزاده که خود از فعالان بازار سرمایه است و قبلا با کارگزاری های مورد تایید سازمان بورس سال‌ها همکاری داشته، مدیریت می‌شود.

علیزاده با اشاره به سابقه چندین ساله‌اش در بازار سرمایه و نیز مدیریت شعب دیگر، هم‌زمان با افتتاح شعبه کارگزاری حافظ در ارومیه گفت: اقدام به طراحی برنامه‌ای جامع برای موفقیت، ارائه خدمات و جذب مشتری در راستای سیاست‌های کلی کارگزاری حافظ کردم و امیدوارم با عملی شدن این برنامه ها که شامل طراحی خدمات و بیزنس پلن جامع هستش به اهداف خود دست پیدا کنیم.

وی درباره عمده خدماتی که در کارگزاری حافظ شعبه ارومیه به مشتریان و سرمایه‌گذاران منطقه ارائه می شود افزود: شعبه ارومیه هم همانند دفتر مرکزی و شعب دیگر در راستای خدمات کلی ارائه شده توسط کارگزاری حافظ قدم برخواهد داشت. از جمله خدمات ارائه شده توسط شعبه ارومیه می‌توان به: ثبت نام حضوری و غیر حضوری، احراز هویت غیر حضوری سجام، انجام معاملات بورسی، فرابورسی و همچنین خدمات بورس کالا انرژی و آتی برای مشتریان اشاره کرد.

مدیر شعبه جدید کارگزاری حافظ در ارومیه در زمینه برنامه‌های خود برای جذب مشتریان در بازار سرمایه تاکید کرد: با اختصاص واحدی جدا از دفتر کارگزاری و در کنار دفتر شعبه، برنامه داریم در آینده نه چندان دور بخش آموزش را در کنار خدمات کارگزاری به مشتریان ارائه بدهیم. در زمینه جذب مشتری هم با استفاده از امکانات موجود در سطح شهر اقدام به انجام تبلیغات محیطی و همچنین مجازی کردیم؛ البته بایستی ذکر کنم که بهترین تبلیغ برای جذب مشتری، کیفیت خدمات ارائه شده توسط شعبه ارومیه است که ما به این مهم تاکید داریم.

در کارگزاری حافظ خوشبختانه پتانسیل‌های تغییر، دگردیسی، همسویی و همجوشی با الزامات جدید بازار سرمایه، همیشه وجود داشته و بصیرت سازمانی مدیران مجموعه نیز بر این ایده استوار بوده که می توان مولفه‌های موثر در سبک سرمایه‌گذاری و تفکر عمومی ‌سرمایه‌گذاران و فعالان بازار دید.

شعبه جدید کارگزاری حافظ در ارومیه کلیه خدمات مورد نیاز مشتریان جدید در زمینه: بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی و معاملات آتی(آپشن) را به متقاضیان بازار سرمایه ارائه خواهد داد.

 

لازم به ذکر است کارگزاری حافظ همواره در تلاش است ضریب نفوذ خود را در بازار سرمایه رشد دهد؛ بنابراین در این راستا پذیرای علاقه‌مندان به نمایندگی خواهد بود. در حال حاضر کارگزاری حافظ ۲۱ شعبه در نقاط مختلف ایران دارد که: ۴ شعبه در تهران، ۲ شعبه در مشهد و ۲ شعبه در شیراز و باقی شعب در شهرهای ارومیه، کرج، تبریز، بابل، بندرعباس، کرمانشاه، رشت، اصفهان، اراک، خوی، فردوس، سنندج و گرگان قرار دارند.

علاقه‌مندان به آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر از شعبه ارومیه کارگزاری حافظ می‌توانند با شماره تلفن های ۳۳۲۲۴۲۳۶-۰۴۴ و ۳۳۲۲۴۱۹۵-۰۴۴تماس حاصل فرمایند یا جهت مکاتبه و مراجعه حضوری با آدرس زیر اقدام نمایند:

آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان دانشکده، خیابان استادان، روبروی بانک شهر، نبش کوچه چهارم، طبقه۴، واحد۸، کدپستی:۵۷۱۵۸۴۵۳۴۲

در همین رابطه بیشتر بخوانید