سایت کارگزاری حافظ

سایت کارگزاری حافظ با هدف بهبود تجربه کاربری کاربران و در پاسخ به نیازهای مشتریان خود و همچنین ارائه بهتر خدمات، در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری به روزرسانی شد.

کارگزاری حافظ که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در بازار سرمایه آغاز کرده است اکنون در سال ۱۴۰۰ در راستای ارائه خدمات به روز و بهتر به مشتریان خود و علاقه‌مندان بورس سایت خود را به روزرسانی کرد.

در این به روزرسانی جدید، کلیه صفحات سایت با در نظر گرفتن امکان ارائه تجربه کاربری بهتر برای کاربران سایت مجدد، بازطراحی شدند و کلیه خدمات جدید حافظ که همگی در راستای ارائه بهتر خدمات بورس و بازار سرمایه است به سایت اضافه شدند.

کارگزاری حافظ از سال ۹۹ تلاش کرده است تمامی خدمات خود را به سمت آنلاین شدن ببرد و در این راستا در سال گذشته از سامانه‌های جدیدی همچون سامانه پذیرش غیرحضوری و سامانه احراز هویت سجام خود رونمایی کرد. این سامانه‌ها همگی در کنار دیگر خدمات این کارگزاری در راستای حمایت از بحث تجارت الکترونیک انجام شده‌اند و امید است به زودی کلیه خدمات این کارگزاری به سهولت و تنها با حضور در این سایت به همگان ارائه شود.

مدیران و کلیه نیروهای مجموعه کارگزاری حافظ همواره تلاش کرده‌اند بتوانند به بهترین نحو ممکن در کنار فعالان و علاقه‌مندان به بازار بورس و بازار سرمایه باشند و بهترین خدمات را به بهترین شکل ممکن و در سریع‌ترین حالت ممکن در اختیار آنها قرار دهند.

بنابراین مشتریان کارگزاری حافظ از این پس می‌توانند با استفاده از سایت جدید این کارگزاری (www.hafezbroker.ir) و مراجعه به سامانه‌ها و بخش‌های مختلف آن از کلیه خدمات بورسی این کارگزاری استفاده کنند.

در همین رابطه بیشتر بخوانید