سامانه پذیرش آنلاین کارگزاری حافظ راه‌اندازی شد

کارگزاری حافظ در راستای حمایت از بحث تجارت الکترونیک با راه اندازی سامانه پذیرش آنلاین یا غیرحضوری خود از این پس کلیه عملیات پشتیبانی و پذیرش مشتریان خود را به صورت غیرحضوری انجام خواهد داد. در این راستا از این پس کلیه خدمات کارگزاری حافظ در سامانه پذیرش به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه مشتریان به کارگزاری و تنها با ورود به سامانه پذیرش حافظ انجام خواهد شد.

کارگزاری حافظ هر ساله با توجه به نیاز مشتریان، تغییرات و یا نوآوری‌های جدیدی به سیستم خود اضافه کرده است. امسال این کارگزاری پس از تجزیه و تحلیل جامع و کاملی روی بحث تجارت الکترونیک داشت و در راستای رفع نیاز مشتریان این کارگزاری در شرایط کرونا و بعد از آن، سیستم و سامانه نوینی را به خدمات خود اضافه کرده است که با عنوان سامانه پذیرش غیرحضوری معرفی شده است. این سامانه راه حلی برای بهبود و افزایش سرعت عمل مشتریان در تمامی فرایندهای بورسی خواهد بود.

یکی از مدیران کارگزاری حافظ ضمن بیان جزئیات این سامانه می‌گوید: «ما همواره تلاش کرده‌ایم برای مشتریان بازار بورس ارزش‌آفرینی کنیم در همین راستا و با بررسی‌های خود متوجه شدیم که می‌توانیم نقش ارزشمندی در کل چرخه فعالیت در بازار بورس داشته باشیم. به این ترتیب سامانه پذیرش آنلاین کارگزاری حافظ را راه اندازی کرده‌ایم.»

وی در ادامه افزود: «راه‌اندازی سامانه پذیرش یک تصمیم استراتژیک بود که توسط تیم فنی و تکنولوژی ما انجام شده و فرصت حضور بیشتر و سهل‌تر را برای سرمایه‌گذاران بازارهای سرمایه فراهم می‌کند و این سامانه به سمتی می‌رود که کلیه پذیرش‌های کارگزاری حافظ به صورت کاملا مجازی باشد.»

در ماه‌های اخیر سامانه احراز هویت سجام هم به خدمات کارگزاری اضافه شده بود و اکنون هم سامانه پذیرش به سبد خدمات مجموعه کارگزاری حافظ اضافه شده است.

درباره سامانه پذیرش غیرحضوری کارگزاری حافظ

سامانه پذیرش کارگزاری حافظ یک سامانه جامع ارائه‌دهنده خدمات پذیریش در بورس برای مشتریان کارگزاری حافظ است. این سامانه می‌تواند به رضایت و وفاداری مشتریان بورس کمک شایانی کند و سطح بالایی از تعالی خدمات به مشتری را حفظ کند.

در حال حاضر سامانه پذیرش در دسترس کلیه مشتریان کارگزاری حافظ قرار دارد. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با جزئیات این سامانه جدید می‌توانند به صفحه این سامانه در سایت کارگزاری حافظ به آدرس ehraz.hafezbroker.ir مراجعه کنند.

در همین رابطه بیشتر بخوانید