کارگزاری حافظ شعبه جدید خود را در شهر ساری، مرکز استان مازندران افتتاح کرد. این شعبه، دومین شعبه کارگزاری حافظ در استان مازندران پس از بابل می باشد و در راستای گسترش و توسعه این کارگزاری در بازار سرمایه و پاسخگویی به نیازهای مردم ساری بر مبنای خلق ارزش برای سرمایه‌گذاران منطقه افتتاح شده است.

شعبه جدید کارگزاری حافظ در ساری توسط آقای علی بهشتی منش که قبلا مسئولیت‌هایی در بازار سرمایه از جمله: مدیریت صندوق بازارگردانی و معامله‌گری اوراق کارگزاری های مختلف داشته اند، مدیریت می‌شود.

مهمترین سرفصل‌ها و برنامه‌هایی که در چشم‌انداز و نقشه راه موفقیت کارگزاری حافظ در شعبه ساری از سوی مدیریت این شعبه پیش بینی‌شده عبارتند از:

-هدف‌گذاری برای تبدیل شدن به برترین شعبه بورس شهرستان ساری و سپس استان مازندران

-بازاریابی گسترده از طریق فضای مجازی

-ایجاد فضای آموزشی برای مشتریان بر بستر فضای مجازی و برگزاری دوره‌های آموزشی

-برگزاری دوره‌های کاربردی برای کارمندان ادارات دولتی

-برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرسنل شاغل در بخش خصوصی از طریق رایزنی با اداره

صمت استان مازندران و اتاق بازرگانی

-همکاری با دانشگاه‌های مطرح در مرکز استان مازندران

بهشتی منش درباره برنامه‌های آینده خود در زمینه جذب مشتریان، استفاده از ظرفیت فضای مجازی جهت تبلیغات گسترده و جذب طیف وسیعی از علاقه‌مندان به بازارهای مالی و همکاری با نهادهای مختلف جهت آموزش و در نهایت جذب معاملات پرسنل آن و نیز همکاری گسترده جهت آموزش بازار سرمایه را لازم دانست.

مدیر شعبه کارگزاری حافظ در ساری از جمله خدمات ارائه شده توسط این شعبه را این‌گونه برشمرد:

معاملات اوراق بهادار، بورس کالا، بورس انرژی، معاملات آتی(آپشن)، امکان ثبت نام و احراز هویت آنلاین(غیر حضوری)، احراز غیر حضوری سجام،  امکان معاملات آنلاین و تلفنی، امکان دریافت اعتبار معاملاتی، سامانه مشاهده و فروش سهام عدالت و خدمات آموزشی در کانال ویژه مشتریان.

وی در پایان ضمن ابراز خشنودی از افتتاح شعبه کارگزاری حافظ در ساری اظهار امیدواری کرد: از بابت اینکه قبلا همکار شما در مجموعه حافظ بودم و آشنایی نسبی با مجموعه دارم و هم اینکه کارگزاری حافظ از برندهای مطرح بازار سرمایه است و همچنین با شروع دوره مدیریتی جناب طاهری، امید به پیشرفت‌های روز افزون در بازار سرمایه بیشتر از قبل شده است.

لازم به ذکر است کارگزاری حافظ، همواره در تلاش است ضریب نفوذ خود را در بازار سرمایه رشد دهد؛ بنابراین در این راستا پذیرای علاقه‌مندان به نمایندگی خواهد بود.

در حال حاضر کارگزاری حافظ ۲۲ شعبه در نقاط مختلف ایران دارد که: ۴ شعبه در تهران، ۲ شعبه در مشهد و ۲ شعبه در شیراز و باقی شعب در شهرهای: ساری،  ارومیه، کرج، تبریز، بابل، بندرعباس، کرمانشاه، رشت، اصفهان، اراک، خوی، فردوس، سنندج و گرگان قرار دارند.

علاقه‌مندان به منظور آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر از شعبه ساری کارگزاری حافظ می‌توانند با شماره تلفن:۳۳۲۶۱۳۳۶-۰۱۱ تماس حاصل فرمایند یا جهت مکاتبه و مراجعه حضوری با آدرس زیر اقدام نمایند:

ساری، چهارراه شهابی، ساختمان پوریا۲، طبقه،۶ واحد ۳/۶ ، کدپستی۴۸۱۸۷۵۷۷۸۴

در همین رابطه بیشتر بخوانید