شعبه جدید کارگزاری حافظ

کارگزاری حافظ شعبه جدید خود را در شیراز واقع در برج صنعت افتتاح کرد. این شعبه دومین شعبه این کارگزاری در شیراز است و در راستای گسترش فعالیت این کارگزاری و پاسخگویی به نیازهای مردم شیراز برای حضور در بازار سرمایه و بورس افتتاح شده است.

کارگزاری حافظ که همواره تلاش کرده بتواند به بهترین نحو پاسخگوی نیاز علاقه‌مندان به حضور در بازار سرمایه باشد با در نظر گرفتن افزایش مشتریان و علاقه‌مندان به فعالیت در بورس در شهر شیراز، شعبه جدید خود را افتتاح کرد.

شعبه جدید کارگزاری حافظ در شیراز به مدیریت حسینی سارانی که خود یکی از فعالان بازار سرمایه است و تخصص و سابقه فعالیت بالایی در حوزه بورس و بازار سرمایه از جمله ارائه خدمات مشاوره و تدریس دارد، مدیریت می‌شود.

مدیر شعبه جدید کارگزاری حافظ در شیراز، محمدهادی حسینی سارانی با بیان این که دفتر این شعبه در بلوار امیرکبیر، برج صنعت قرار دارد گفت: امیدواریم با ارائه خدمات بورسی بتوانیم پاسخگوی نیازهای فزاینده علاقه‌مندان شیرازی به خدمات بورسی باشیم.

وی در خصوص نیاز بازار شیراز به وجود کارگزاری جدید افزود: در حال حاضر حجم فعالیت مردم شیراز نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است بنابراین وجود کارگزاری حافظ در این بازار بسیار ضروری است، چون مشتریان در این شرایط همواره به دنبال دریافت خدمات بهتر و در دسترس‌تر هستند.

مدیر شعبه جدید کارگزاری حافظ در شیراز در ادامه می‌گوید: ما همواره تلاش خواهیم کرد با تجزیه و تحلیل شرایط بازار پاسخگوی نیاز مشتریان خود در شیراز باشیم و در واقع افتتاح این شعبه جدید در شیراز گامی بزرگ برای گسترش شبکه فعالیت کارگزاری حافظ خواهد بود.

شعبه جدید شیراز کارگزاری حافظ در برج صنعت کلیه خدمات مورد نیاز مشتریان جدید در زمینه بورس اوراق بهادار و بورس کالا را به متقاضیان بازار سرمایه ارائه خواهد داد.

گفتنی است کارگزاری حافظ همواره در تلاش است ضریب نفوذ خود را در بازار سرمایه رشد دهد بنابراین در این راستا پذیرای علاقه‌مندان به نمایندگی خواهد بود. در حال حاضر کارگزاری حافظ ۲۰ شعبه در نقاط مختلف ایران دارد که ۴ شعبه در تهران، ۲ شعبه در مشهد و ۲ شعبه در شیراز و باقی شعب در شهرهای کرج، تبریز، بابل، بندرعباس، کرمانشاه، رشت، اصفهان، اراک، خوی، فردوس، سنندج و گرگان قرار دارند.

شعب کارگزاری حافظ

 

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر از شعبه جدید کارگزاری حافظ در برج صنعت شیراز می‌توانند با ۳۸۳۸۵۴۶۵-۰۷۱ یا شماره موبایل ۰۹۱۷۷۲۷۰۵۸۹ تماس حاصل کنند.

 

در همین رابطه بیشتر بخوانید